Únor 2010

Vrací se k nám Slunce..

26. února 2010 v 16:47 | Long |  Střepy
Ňufffík :)
Je tu ticho, co? :) Mno jo.. Long dělá všechno možný, ale blogu se nám teďka moc nevěnuje.. Od posledního zápisu toho pochopitelně uplynulo ranec, ale skutečně se mi to teď nechce dopisovat.. :D:D

Aneb prosím ,,objektivně"..

3. února 2010 v 11:45
Dlouho jsem nenapsala do Prachu bytí - ale mně se fakt nechce, sorry.. Zítra odjíždím k Lence a vracím se v neděli. 15. února mám olympiádu v němčině, takže si budu muset připravit všech sedm témat.. Dál se budu modlit v úspěšnost srazu v Teplicích a pokoušet se vymyslet nějaké zábavné kolektivní hry pro mladší, které by se daly hrát v knihovně, jelikož (a už se moc těším) budu knihovnici vypomáhat v březnu s nocí s Andersenem.. (V knihovně jsem ve svých 14ti už asi nenavratitelnou ,,veteránkou"..)
A teď k Dceři Ďábla..
Chtěla jsem už načít další kapitolu, když mi došlo, že jsem tuhle povídku vlastně už ukončila.. Jo, nenapsala jsem to pod to, takže je možný, že možná ještě někdo doufá v další pokračování, ale mně osobně to přijde dostatečně ,,utnutý," co vám?
Nehlasujte prosím jenom podle toho, jestli vás to baví číst nebo ne, ale i s ohledem, že další rozvedení a ,,druhý" možný konec by nemusel být tak.. ,,dobrý.."

Nefňukejte nad tím, co nemáte a radujte se z toho, co máte, prosím, zkuste to.. A vždycky si uvědomte, že třeba právě v tuto chvíli prožíváte další z úžasných okamžiků, pro které stojí za to bojovat..!!